PGBC

Zespół ekspertów PGBC

Piotr Kuglarz

Managing Partner

Właściciel agencji marketingowo-doradczej Procreator, przedsiębiorca
z ponad 10-letnim doświadczeniem w marketingu i sprzedaży międzynarodowej, specjalizujący się w rynkach DACH.

Współtworzył działy eksportu w różnych polskich firmach, koordynował działania zespołów sprzedażowych, budował perspektywiczne strategie marketingowe i sprzedażowe, które przekładały się na znaczące sukcesy polskich firm. Od kilku lat zajmuje się również szkoleniami dla polskich firm z zakresu sprzedaży eksportowej.

Współpracuje z różnymi instytucjami międzynarodowymi, m.in. AHK, IHK, MARR, PAIH, PARP jako ekspert ds. sprzedaży międzynarodowej. Skutecznie doradza niemieckim firmom w zakresie doboru partnerów w Polsce. Od wielu lat skutecznie i z sukcesem wspiera rozwój polsko-niemieckiej współpracy gospodarczej.

Christoph Nöcker

Managing Partner

Dr Christoph Nöcker, przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem
w zarządzaniu wieloma dużymi niemieckimi firmami, tj. SKK Group, Beer Schneider Group (spółka zależna Veltins Brewery), Nordmann Capital Group. 

Obecnie dyrektor zarządzający i udziałowiec różnych spółek, z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie. 

Od wielu lat zajmuje się zwiększaniem wartości firm i sprzedażą przedsiębiorstw. 

Karierę rozpoczynał w międzynarodowej firmie konsultingowej.
Dziś aktywnie działa na rzecz polsko-niemieckiej współpracy gospodarczej.

Paweł Kuglarz

Legal Department Manager

Dyrektor Szkoły Prawa Austriackiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Członek Rady INSOL Europe (miejsce zarezerwowane dla Polski), Ekspert Komisji Europejskiej
ds. harmonizacji materialnego prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, Wiceprezes ds. międzynarodowych INSO – Sekcji Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego Instytutu Allerhanda.

Posiada bogate, ponad 30-letnie doświadczenie zawodowe, w tym jako Partner w międzynarodowych kancelariach prawnych. Przez lata zajmował się stroną prawną wielu dużych niemieckich inwestycji w Polsce.

Anna Jaworska

Legal Advisor

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Właściciel Kancelarii Prawnej Jaworska & Wspólnicy z siedzibą w Krakowie, oraz z oddziałami w Katowicach i Warszawie. 
 
Specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz  prawie upadłościowym, restrukturyzacjach, likwidacjach a także w prawie rodzinnym. Delegat w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Autor licznych publikacji prasowych, oraz wystąpień w radiu i na konferencjach. 
Posługuje się płynnie językiem angielskim.

Konrad Glapiak

Tax and Accounting Manager

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą (LL.M).

W trakcie wieloletniej praktyki specjalizował się w podatkach dochodowych (CIT i PIT) oraz prawie spółek. W naszej spółce jest odpowiedzialny za prowadzenie spraw korporacyjnych, w tym o charakterze międzynarodowym. Biegle włada językiem niemieckim i angielskim.

Karolina Trojan

specjalistka ds. dotacji

Karolina skończyła w Holandii studia ekonomiczne i po latach pracy jako HR Manager w takich organizacjach jak Otto oraz Randstad otworzyła swoją działalność i z sukcesem od kilku lat zajmuje się pozyskiwanie środków unijnych, dotacji oraz dofinansowań dla polskich przedsiębiorców.

Poprzez odpowiednie rozeznanie w branży i wiele lat doświadczenia, wie jak skutecznie pozyskiwać dodatkowe środki dla firm, a z naszymi kontrahentami chętnie podzieli się swoją wiedzą.

W ramach PGBC Karolina pomaga w pozyskaniu dotacji, dofinansowań
i grantów dla wielu różnych branż.

Andrzej Polak

Finance and Insurance Manager

Wybitny specjalista ds. ubezpieczeń z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami finansowymi i analitycznymi. Jest pozytywnym i komunikatywnym menedżerem z silnymi umiejętnościami doradczymi.

Jest bardzo rzetelny w swojej pracy i bardzo dobrze zna swoją branżę.

Pracuje w branży ubezpieczeniowej od ponad 20 lat i jest w stanie znaleźć najkorzystniejsze rozwiązania chroniące klientów przed różnymi rodzajami ryzyka występującymi na rynku.

Daniel Koprek

Marketing Manager

Daniel Koprek jest ekspertem cyfrowym i właścicielem agencji cyfrowej zatrudniającej ponad 40 pracowników. Pracuje dla wielu średnich i dużych firm, koncentrując się głównie na sprzedaży cyfrowej i rozwiązaniach marketingu cyfrowego.

W ciągu ostatnich lat on i jego zespół opracowali ponad 20 platform cyfrowych i sklepów internetowych. Jako przedsiębiorca jest również właścicielem Big Data, co oznacza wiele najnowszych adresów i osób kontaktowych z wielu branż.

Dzięki współwłasnemu call-center jest w stanie generować wiele wysokiej jakości leadów i nowych klientów dla swoich partnerów.

Marcin Krukowski

IT Manager

Absolwent kierunku Zarządzanie Biznesem IT na AGH w Krakowie. Od 3 lat zaangażowany w procesy sprzedaży i realizacji projektów w branży IT z wykorzystaniem metodyk Agile. Posiada certyfikaty z zakresu zarządzania projektami: Scrum Master Certified, Agile PM Foundation, Prince2 Foundation.

Współzałożyciel i dyrektor operacyjny SoEasyIT, agencji interaktywnej specjalizującej się w tworzeniu aplikacji internetowych, stron internetowych, konsultacjach UX/UI oraz materiałów cyfrowych dla klientów indywidualnych i agencji marketingowych.

Może zapewnić pomoc w transformacji marki, rozwoju strategii marketingowej, kampaniach reklamowych i e-commerce, ze szczególnym uwzględnieniem WordPress/WooCommerce

Ewelina Arażny

Sales Operation Manager

Senior account manager i lider zespołu z ponad 13-letnim doświadczeniem w sprzedaży. W trakcie swojej kariery Ewelina zyskała reputację profesjonalisty zorientowanego na wyniki, z niezachwianym zaangażowaniem w satysfakcję klienta, pracując również na stanowiskach związanych z sukcesem klienta. Ewelina ma udokumentowane doświadczenie w kierowaniu odnoszącymi sukcesy międzynarodowymi zespołami sprzedażowymi, przekraczaniu celów i pielęgnowaniu silnych relacji z klientami z różnych branż.

Jako lider zespołu, Ewelina wspiera kulturę współpracy, kreatywności i ciągłego doskonalenia, co pomogło jej zespołom konsekwentnie przekraczać wyznaczone cele.

Pełniąc rolę senior account managera, Ewelina doskonale rozumie potrzeby swoich klientów i zawsze poszukuje nowych i innowacyjnych sposobów dostarczania wartości. 

Jest wykwalifikowanym specjalistą ds. rozwiązywania problemów i konsultantem ds. sprzedaży, zapewniającym fachowe porady i wskazówki dotyczące najbardziej złożonych wyzwań biznesowych klientów.

Przez ostatnie 5 lat silnie związana z branżą IT i usług profesjonalnych, prowadząc procesy sprzedaży projektów wdrożeniowych w segmencie B2B, obejmujące pełny cykl sprzedaży. Ewelina była również częścią procesu przejęcia dwóch firm, wspierając udaną integrację wewnętrznych operacji sprzedażowych.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYMI EKSPERTAMI

Scroll to Top